Het is tijd! (deel 2)
Vanmorgen werd ik wakker met een beklemmend gevoel. Een stemmetje in mijn hoofd fluisterde: “You can’t have it all.”
Herken je dat? Die oude angst die zegt dat succes, geld, plezier, liefde én overvloed niet tegelijkertijd mogelijk zijn?
Toen ik naar binnen keerde, voelde ik waar het vandaan kwam. Deze overtuiging is niet van mij.
Mijn moeder, net als zoveel vrouwen uit haar generatie, moest stoppen met werken toen er kinderen kwamen. Haar werk gaf haar plezier, energie, eigenwaarde. Maar in die tijd was dat niet de norm. Dus legde ze zich erbij neer en stopte met haar werk. De boodschap was helder: je kunt niet alles hebben.
Ook van mannen hoor ik wel bezwaren. Zoals: “Ik ben hoofd kostwinner dus ik kan het me niet permitteren om dat te gaan doen wat ik het liefst zou doen.
Maar ik geloof iets anders.
Wij zijn hier om die oude grenzen te doorbreken. Wij zijn hier om te laten zien dat het wél kan. Dat je ondernemen, kinderen, en impact maken kan combineren. Dat je je missie mag leven. Dat je dat mag gaan doen wat je hier te doen hebt. Dat je in je grootsheid mag gaan staan en overvloed mag ervaren.
Het vraagt moed om die oude stemmen te horen — en dan toch je eigen pad te kiezen. Het vraagt moed om te zeggen: “Het is tijd. Ik kies voor mijn missie, mijn plezier, dat wat ik graag wil doen.”
En weet je? Als je echt weet wat je hier te doen hebt dan gaat het stromen. Dan begint de echte verandering.
En zeg je nou; “Maar ik ken mijn missie niet. Ik voel wel dat het er is maar ik kan er niet bij.”
Dan help ik je graag. Want zo gauw je het weet dan gaat het stromen. Dan kun je keuzes maken en makkelijk stappen zetten. Die energie ga je echt voelen!
Zoals een klant vandaag tegen mij zei: “Ik ben zo dankbaar, sinds ik dit weet heb ik geen uitstelgedrag meer en weet ik echt waar ik het voor doe. Het stroomt!”
Ben je nieuwsgierig? Lees hier meer over mijn Impact Strategie
En als je je missie al weet… You go en You can have it all!
💜
Liefs, Liesbeth
Ps. Heb je De Activatie al gezien?